Jak się ma turystyka? Oferty last minute

Warszawa jest nie wyłącznie stolicą Polski, ale też jednym z największych i najbardziej unowocześnionych miast w kraju

Zdaniem większości obcokrajowców, którzy przyjeżdżają do Polski na wczasy, nasz kraj jest wyjątkowo piękny i ciekawy. Odkąd Polska znalazła się w Unii Europejskiej przeszła niemałą zmianę, stając się bardziej atrakcyjnym miejscem zarazem dla jej mieszkańców, jak i obcokrajowców. Można wyróżnić kilka „znaków rozpoznawczych” na świecie, kojarzących się im z Polską. Jednym z nich jest oczywiście stolica i oferowane przez nią rozliczne atrakcje.
Read More
Jak się ma turystyka? Oferty last minute

Niezapominania historia w Zakopanem

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest fascynujące o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują wierchy gór. Sanatoria i pensjonaty wypoczynkowe wystosowują zaproszenie do zwiedzających z kraju i całego świata przez cały rok. Różnorodna baza schroniskowa sprzyja turystyce i wypoczynkowi. Jeżeli jednak chodzi o Zakopane to oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem zalecane jest przejrzeć oferty kilku pensjonatów.
Read More
Jak się ma turystyka? Ranking hoteli w Polsce

Doskonałe miejsca na podróż w nadbałtyckie tereny, pełne wspaniałych krajobrazów oraz ciekawych zabytków historycznych

Chcąc pojechać nad morze, mamy do wyboru wiele lokalizacji, które rok rocznie przyciągają turystów. Wyjątkowo ciekawym kierunkiem podróży są okolice Międzyzdrojów tudzież Świnoujścia, pełne przepięknych plaż tudzież zabytków. Międzyzdroje to jedno z najpopularniejszych miast, które są odwiedzane podczas wakacji. Każdy kto lubi morze oraz odpoczynek na plaży z pewnością będzie usatysfakcjonowany z podróży w to miejsce.
Read More
Jak się ma turystyka? Ranking hoteli w Polsce

Jak najbardziej korzystniej spędzać wolny czas? Na pewno w pięknej lokalizacji z dodatkowymi atrakcjami. To gwarantuje Ciechocinek

Pokaźne i najbardziej znane nizinne uzdrowisko zlokalizowane jest na terenie województwa kujawsko – pomorskiego. Jego symbolem oraz wizytówką są tężnie a także słynny Grzyb – fontanna solankowa, która znajduje się w centrum uzdrowiska. To słynne uzdrowisko to dobrze znany setkom kuracjuszy Ciechocinek.
Read More
Jak się ma turystyka? Oferty last minute Ranking hoteli w Polsce

Polanica-Zdrój- idealne miejsce na relaks i lecznicze zabiegi w ośrodkach wypoczynkowych

Polanica- Zdrój jest wspaniałym miejscem na odpoczynek. Jeżeli lubimy odwiedzać różnego typu uzdrowiska i poddawać się zdrowotnym zabiegom, powinniśmy skorzystać z oferty tego miasta. Miasto położone w województwie dolnośląskim jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast uzdrowiskowych.
Read More
Jak się ma turystyka? Oferty last minute Ranking hoteli w Polsce

Opole – gdzie się zatrzymać i porządnie zjeść? Przybliżamy oferty hoteli i restauracji

Opole to poetyczna miejscowość w południowo-zachodniej Polsce, nad Odrą. Jest to naczelny ośrodek gospodarczy, akademicki, kulturalny i administracyjny województwa a także jedno z najstarszych lokalizacji w Polsce. Wyłaniając lokalizację w omawianym grodzie, hotel w centrum Opola jest najbardziej komfortowym wyjściem.
Read More
Jak się ma turystyka? Oferty last minute Ranking hoteli w Polsce

Z jakiego powodu na zwiedzanie miasta powinno się wziąć opiekuna wycieczki?

Wszystko jedno, ile trwa przystanek w stolicy Dolnego Śląska – parę godzin, kilkanaście tygodni, a może całe dzieciństwo. Wszystko jedno, czy jest się przyjezdnym czy mieszkańcem: Wrocław po prostu trzeba obejrzeć z opiekunem wycieczek. Samodzielnie nie uda nam się zrozumieć fascynującej przeszłości tego dolnośląskiego miasta nawet, kiedy mieszkamy w nim całe życie.
Read More
Oferty last minute

Piękna architektura wrocławska to nie wszystko. Warto przyjechać tu też na zakupy

Piękne, nowoczesne, a jednocześnie z bogatą historią miasto, rozpoznawane bardzo dobrze także za granicą, świetne miejsce do zwiedzania, na imprezy i do życia na co dzień – Wrocław, bo o nim mowa, to interesujące miasto w południowo – zachodniej Polsce, które na bieżąco odwiedza wielu ludzi. Jedni przyjeżdżają tu w celach krajoznawczych, inni, aby zamieszkać tu na stałe, a jeszcze inni, aby zakupić ciekawe rzeczy.
Read More
Oferty last minute

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry są najwyższymi rodzimymi górami. Na tle Karpat, których są częścią, charakteryzują się cechami typowo alpejskimi, co przejawia się piętrowym układem skupisk roślinnych.Przeciętna wysokość tatrzańskich szczytów to ok. 2300 m, długość pasmaw linii prostej – około pięćdziesiąt trzy kilometry, z kolei szerokość sięga trzydziestu kilometrów sprawiając z nich miejsce chętnie wybierane na urlop dwa tysiące czternaście.
Read More
Oferty last minute

Wrocław – w jaki sposób zorganizować zwiedzanie i jakie zabytki bezwzględnie należy zobaczyć?

Wrocław jest bezwzględnie jednym z najatrakcyjniejszych miast Polski, w związku z tym warto je odwiedzić. Co ciekawe, przyciąga ono coraz więcej turystów, też spoza granic kraju. Jak w takim razie zaplanować zwiedzanie Wrocławia? Które zabytki należy bezwzględnie zobaczyć? Bardzo komfortowym rozwiązaniem jest wynajęcie doświadczonego przewodnika, który ma dużą wiedzę na temat miasta i będzie w stanie oprowadzić swoich klientów po jego najładniejszych zakątkach.
Read More
Back To Top