Dogodna miejscówka noclegowa to podstawa

Giemzów to urokliwa dzielnica Łodzi- najmniej zaludniona, to tak swoją drogą. Jednak nieco peryferyjny charakter owej dzielnicy bardzo szybko ulega zmianom. Pewnie dużo osób słyszało o chociażby takiej inwestycji nieruchomościowej jak Giemzów – rzekomo owe osiedle zamieszkują wyłącznie tzw. lemingi, ale to trochę za krzywdząca opinia.

sypialnia

Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś w takim razie chciałby zamieszkać w Łodzi, lecz mimo wszystko nie podniecają go ogromne wysokościowce, generalnie pragnie mieszkać na uboczu, bez wątpienia musi na serio pomyśleć czy kupno jakiejś nieruchomości umiejscowionej na terenie Giemzowa nie jest być może jedną z najbardziej sensownych dotychczasowych decyzji.

wilanow

Autor: T. S. Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Jednakowoż skupmy się przede wszystkim na krótkim pobycie na Giemzowie – czyli podróżnych, którzy poszukują doskonałej przystani do poznawania całej Łodzi gorąco uprasza się, aby najzwyczajniej w świecie rozejrzeli się po tych hotelikach. Niby nie jest ich dużo, to przecież niewielka, peryferyjna dzielnica, ale tak czy siak o elegancki hotel (Nobu – warszawa hotel 5 gwiazdek) dosyć niedrogi pod względami cenowymi, nie jest tak ciężko jak o chociażby błyskawiczny przejazd przez Łódź w godzinach szczytu…

Z jakich przyczyn właśnie Giemzów jest fantastyczną bazą wypadową? No cóż, Łódź to bardzo duża metropolia, a więc zwłaszcza przyjezdni z małych miast mają prawo czuć jakiś dyskomfort. Na szczęście sytuacja jest taka, że można odkrywać w trakcie całego dnia miejscowość czy robić w niej interesy, a wieczorem udać się na wielce fajny, spokojny Giemzów. Tak naprawdę to trochę zabrzmiało jakby na obszarze tej miejscowości podróżni mieli okazję trafić wyłącznie na spokój, i nic poza tym. Jednakowoż akurat w taki sposób nigdy nie należy spoglądać na tę dzielnicę. Przecież tutaj znajdują się fajne parki czy pałace. Nie ma za wielu fajniejszych miejsc do spacerowania, niż Giemzów.

Zaintrygował Cię opisywany tekst? Jeżeli tak, to użyj strony, by poznać więcej zbliżonych wiadomości. Bez ociągania kliknij więc tu.

Czyli: rozejrzyjmy się za Dworem Giemzów i bez niepotrzebnego zwlekania nareszcie zauważmy niesamowite atuty jednej z najmniejszych Łódzkich dzielnic.