Walentynki – nieco sposobów, żeby uczynić jeden wieczór unikalnym

Dzień zakochanych świętowany czternastego lutego jest dniem unikalnym. Pary okazują sobie namiętność na każdym kroku, próbują uczcić tę okazję bardzo romantycznie. Co jednak wtedy, kiedy na tak niezwykłą chwilę brakuje pomysłów? Oto nieco sposobów, aby spędzić święto zakochanych namiętnie i ze smakiem.

więcej wskazówek

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Żeby kolacja walentynkowa była unikalna, wypada pamiętać o kilku składnikach. Punkt główny to świeczki, jakie wprowadzą tajemniczy nastrój do miejsca, w którym będziemy ucztować. Są one znakomitym pomysłem do udekorowania stołu jak i przestrzeni wokół nas. Mogą to być zarówno szerokie świece jak i niskie podgrzewacze, jeśli jednak stawiamy na te drugie, powinno się zapalić ich więcej, albowiem dają malutko światła. Następny pomysł na tworzące fantastyczny klimat ozdoby walentynkowe to kwiaty. Warto obdarować nimi kobietę, poczuje się ona w takim przypadku wyjątkowo lub też ustawić je na stole w wazonie. Niech to będą czerwone róże ,które symbolizują trwałą miłość oraz namiętność. Zarówno duży bukiet jak i pojedyncza sztuka jest godziwym pomysłem. Aby wprowadzić urok do miejsca, w którym będzie odbywać się kolacja walentynkowa musimy dodatkowo zatroszczyć się o poprawną muzykę w tle. Romantyczne składanki zdołamy skomponować sami lub możemy skorzystać z już sporządzonych, osiągalnych w Internecie lub płytach CD. Piosenki będą umilać pomocnie czas i spowodują, że poczujemy się ponadprzeciętnie patrząc sobie silnie w oczy.

Zakochani, Walentynki

Autor: MSM Mońki
Źródło: MSM Mońki
Ozdoby walentynkowe (sprawdź to) oraz muzyka są niesłychanie ważne, niemniej jednak aby całokształt tego wieczoru był dopełniony, trzeba pamiętać o posiłku oraz winie. Możemy wykazać się umiejętnościami kucharskimi serwując spaghetti lub apetyczną pieczeń, czy także wspólnie ugotować coś z drugą połówką. Zapewni to dodatkową uciechę w czasie wieczoru. Jeżeli chodzi o typ wina serwowany do takiej kolacji, wybieramy w większości wypadków czerwone wytrawne lub półsłodkie, które bezbłędnie rozgrzeje nas podczas zimowego wieczora. Imponująco sprawdzi się także gorąca czekolada. Nie ważne jaki mamy staż związku, czy to miesiąc czy to kilka lat, przystaje pamiętać o tak istotnym dniu jakim są walentynki. Każdego dnia bowiem notorycznie zapominamy o tym, aby celebrować uczucie, którym się obdarowujemy i cenić swoją drugą połówkę za to, że jest. Kolacja walentynkowa pozwoli nam poczuć urok bycia razem, odnowić uczucia i sprawi, że będziemy się czuć unikatowo.