Apartamenty Zakopane, Kościelisko

Stolica polskich gór to miasteczko liczące niecałe trzydzieści tysięcy stałych mieszkańców. W ciągu całego roku przybywa tu jednak ok. trzech milionów urlopowiczów, dzięki którym Zakopane z małego miasta przeradza się w wielką, pełną ludzi, turystyczną stolicę Polski.

zakopane

Źródło: www.morguefile.com
Fenomen Zakopanego polega głównie na tym, że w każdej porze roku panuje tu niezwykły urok, stolica polskich gór jest idealna na wakacyjny wyjazd. W Zakopanem znajdziemy bardzo wiele ofert noclegowych, coraz bardziej popularne są również apartamenty Zakopane oraz Kościelisko.

Bardzo duża liczba tras górskich, imprez sportowych, to wybrane z ogromnej liczby atrakcji oczekujących na turystów. Największym zainteresowaniem cieszy się jednak Zakopane zimą. Wielbiciele białego szaleństwa mają wówczas do dyspozycji 50 profesjonalnie wyszykowanych stoków narciarskich o zróżnicowanym szczeblu trudności, ogromna liczba wypożyczalni wyposażenia snowboardowego, a także mnóstwo restauracji i barów posiadających w ofercie regionalne dania. Latem Zakopane to przede wszystkim odpowiedni okres na przechadzki i zdobywanie górskich szczytów. Ekwipunek dla turystów odnajdziesz tu: art..

Dla tych osób które nie cierpią męczących wypraw szlakami a bardzo chcą być na jakimś szczycie polecamy kolejki na Butorowy Wierch które są czynne przez cały sezon.

Jeśli sądzisz, że informacje opisane w tym artykule są interesujące, sprawdź również ten link – to unikalna strona www (www.hotelarkonpark.pl/biznes/oferty), na której odnajdziesz zbliżone tematy.

Jedną z bardziej interesujących atrakcji w tej miejscowości jest możność popluskania się w basenie geotermalnym, w Zakopanem można również spróbować przejażdżki na koniach. Więcej sprawdzonego sprzętu znajdziesz w tym miejscu: .

Stolica polskich gór to nie tylko rekreacja. Ogromne wrażenia kulturalne gwarantują nam liczne galerie. Trzeba również zwiedzić najsłynniejszą chyba ulicę w Zakopanem – Krupówki, znajdziemy na niej bardzo wiele zabytkowych budowli. Godne uwagi są także organizowane tutaj imprezy regionalne.