Apartamenty Zakopane, Kościelisko

Stolica polskich gór to miasteczko liczące niecałe trzydzieści tysięcy stałych mieszkańców. W ciągu całego roku przybywa tu jednak ok. trzech milionów urlopowiczów, dzięki którym Zakopane z małego miasta przeradza się w wielką, pełną ludzi, turystyczną stolicę Polski.

zakopane

Źródło: www.morguefile.com
Fenomen Zakopanego polega głównie na tym, że w każdej porze roku panuje tu niezwykły urok, stolica polskich gór jest idealna na wakacyjny wyjazd. W Zakopanem znajdziemy bardzo wiele ofert noclegowych, coraz bardziej popularne są również apartamenty Zakopane oraz Kościelisko.

Bardzo duża liczba tras górskich, imprez sportowych, to wybrane z ogromnej liczby atrakcji oczekujących na turystów. Największym zainteresowaniem cieszy się jednak Zakopane zimą. Wielbiciele białego szaleństwa mają wówczas do dyspozycji 50 profesjonalnie wyszykowanych stoków narciarskich o zróżnicowanym szczeblu trudności, ogromna liczba wypożyczalni wyposażenia snowboardowego, a także mnóstwo restauracji i barów posiadających w ofercie regionalne dania. Latem Zakopane to przede wszystkim odpowiedni okres na przechadzki i zdobywanie górskich szczytów. Ekwipunek dla turystów odnajdziesz tu: art..

Dla tych osób które nie cierpią męczących wypraw szlakami a bardzo chcą być na jakimś szczycie polecamy kolejki na Butorowy Wierch które są czynne przez cały sezon. Jedną z bardziej interesujących atrakcji w tej miejscowości jest możność popluskania się w basenie geotermalnym, w Zakopanem można również spróbować przejażdżki na koniach. Więcej sprawdzonego sprzętu znajdziesz w tym miejscu: .

Stolica polskich gór to nie tylko rekreacja. Ogromne wrażenia kulturalne gwarantują nam liczne galerie.

Jeśli chcesz zdobyć nie mniej ciekawe informacje na opisywany temat, to przenieś się do serwisu (https://www.golden-cars.pl/wynajem-busow/), który zawiera ważne wiadomości w odniesieniu do podnoszonego zagadnienia.

Trzeba również zwiedzić najsłynniejszą chyba ulicę w Zakopanem – Krupówki, znajdziemy na niej bardzo wiele zabytkowych budowli. Godne uwagi są także organizowane tutaj imprezy regionalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*