Jak się ma turystyka? Oferty last minute Ranking hoteli w Polsce

jedźmy w tatry

Autor: treasuresthouhast

W naszym kraju brakuje naprawdę dużo, mimo to z pewnością nie wyjątkowych zakątków. Planując kilka dni, niełatwo zdecydować, gdzie się skierować, gdyż gór w kraju nie brakuje. Mieszkańcy Dolnego Śląska na błyskawiczne wyjazdy wybierają Karkonosze: łatwo można zabukować noclegi w Szklarskiej zazwyczaj jest oblegana, ale tanio można wynająć pokój także w eleganckim hotelu.

Poszukujesz może innych tego typu idei związanych z opisywanym w tym wpisie tematem? Jest na to świetna metoda: kliknij tu i przeczytaj więcej w tej ofercie (https://entrevilles.pl/).

Tatry jednak są zdecydowanie bardziej wyjątkowo piękne, dlatego wszyscy, którym nie udało się dotrzeć do Zakopanego, powinni to bardzo szybko zmienić.

Autor: Dan Lundberg

Magiczne Tatry
Podhale jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Łatwo tam o znanego już turystę krupówkowego, ale również fanów wysokich gór. Niektórym kłopotem wydają się noclegi w Zakopanem naprawdę nie jest najtańsze, ale na przykład Olcza, czyli górskie wioski tuż obok centrum Podhala, kuszą niskimi cenami i sympatycznymi kwaterami. Gdy wypad ma być przede wszystkim relaksacyjny, lepiej udać się tam poza sezonem, ale naturalnie, to wakacyjna pogoda wędrówki piesze|sprzyja wędrówkom

Kilka dni w Zakopanym to bardzo mało, ale decydujac się na jeden ambitny spacer po szlakach i spokojny relaks krupówki|z oscypkiem w ręce, da się spędzić ten krótki czas zdecydowanie wyjątkowo. Błyskawicznie można ujrzeć np. Giewont i Gubałówkę. Zwolennicy spokojnych wycieczek powinni ruszyć do Doliny Pięciu Stawów lub nad Staw Gąsienicowy – przyjemny, jesienny lub letni dzień można spędzić tam na podziwianiu niezwykłych widoków. Po zejściu ze szlaku można zakosztować w typowo podhalańskim klimacie i spróbować kwaśnicy w jednej z zakopiańskich karczm.

Autor: Mariusz Sagan, Michał Kolasa

Niezwykłe Pieniny
Jeżeli mamy czas i nieco ochoty, trzeba koniecznie przeciągnąć swój wypad i zahaczyć o Pieniny. Niedzica, Czorsztyn i spływ Dunajcem – to punkty na trasie, które bezwarunkowo muszą znaleźć się w planie wycieczki. W tych stronach jeszcze łatwiej o noclegi w Szczawnicy bywa idealną bazą wypadową.

Źródło: Eholiday.pl
Back To Top