Niezbyt drogi zimowy wyjazd na narty – jak znaleźć odpowiednią ofertę, która nas zaciekawi? Kilka praktycznych porad

Już wkrótce w nasze progi zawita zima. Dla niektórych (którzy preferują ciepło, wiosnę i słońce) to niezbyt dobra informacja. Jest jednak znaczna grupa osób, która bardzo cieszy się na wieść o śniegu – to narciarze oraz miłośnicy snowboardu. To oni są szczególnie zadowoleni, bo będą mieli możliwość jeżdżenia na nartach przez kilka miesięcy. Sezon może zacząć się nawet pod koniec listopada, a czasem trwa jeszcze w marcu. Także drodzy narciarze – gdzie wybrać się na narty żeby nie zbankrutować. Tanie wyjazdy na narty – jak tego dokonać?

na nartach

Autor: Zach Dischner
Źródło: http://www.flickr.com

Zacząć należy od tego, iż ważny jest czas naszego wyjazdu. Jeżeli chcemy wybrać się na narty w świąteczne dni (Boże Narodzenie), w okolicach Mikołajek, Sylwestra czy choćby w ferie zimowe dzieci ze szkół, to trudniej będzie znaleźć nam naprawdę bardzo korzystne oferty. Warto pamiętać o tym i planując wyjazd wybierzmy taką datę, która naprawdę będzie nam odpowiadać i nie pokryje się z największym turystycznym boomem na zimowe kurorty. To podstawowa zasada i warto ją respektować.

Jak myślisz? Czy informacje na opisywany wątek są ciekawe? Jeżeli tak, to przejrzyj tekst (http://goldwasser.pl/machandel/), a znajdziesz w nim wiele fantastycznych wiadomości, które przyciągną Twoją uwagę.

Bardzo ważny jest też wybór kierunku naszej podróży. Możemy decydować się na wojaże po Polsce lub zagranicą. W naszym kraju tanie wyjazdy na narty powinny być kierowane w mniej popularne destylacje, przykładowo Beskid Niski, czy Bieszczady. Tu nadal nie ma jeszcze aż tylu turystów co np. w Tatrach i odczujemy to w kieszeni, szczególnie jeśli wyjazd ma trwać jakiś długi okres czasu. Trzeba o tym pamiętać i mieć to na uwadze. Możemy poza tym wybrać się zagranicę. Zapomnijmy jednakże o topowych Alpach. We Francji, Niemczech lub we Włoszech trzeba liczyć się ze znacznie większymi wydatkami niż w Polsce. Sprawdź więcej: .

Jeżeli chciałbyś wysondować więcej na interesujący Cię dział, zapewne będzie przydatna bieżąca publikacja (https://www.hotelarkonpark.pl/biznes/oferty). Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny, tam rozszerzysz swe kwalifikacje.

narty

Autor: fabianpimminger
Źródło: http://www.flickr.com

Wprawdzie rekompensuje to infrastruktura, klimat, a także wyjątkowe krajobrazy, to jednak jeśli chcemy tanio, to nie tam. Należy zastanowić się nad..Gruzją! Tak jest. Dzięki temu, że można tam dolecieć samolotami z Katowic lub stolicy niemal codziennie (do portu lotniczego Kutaisi, które znajduje się w centrum kraju – blisko stamtąd w góry) a także połączeniom LOTu, to naprawdę wyjątkowy kierunek, który na pewno nie zalicza się do grupy tych najchętniej wybieranych i najbardziej popularnych. Gruzini to naprawdę gościnny naród, który szczególnie lubi Polaków.