Oferty last minute

Niezbyt drogi zimowy wyjazd na narty – jak znaleźć odpowiednią ofertę, która nas zaciekawi? Kilka praktycznych porad

Już wkrótce w nasze progi zawita zima. Dla niektórych (którzy preferują ciepło, wiosnę i słońce) to niezbyt dobra informacja. Jest jednak znaczna grupa osób, która bardzo cieszy się na wieść o śniegu – to narciarze oraz miłośnicy snowboardu. To oni są szczególnie zadowoleni, bo będą mieli możliwość jeżdżenia na nartach przez kilka miesięcy. Sezon może zacząć się nawet pod koniec listopada, a czasem trwa jeszcze w marcu. Także drodzy narciarze – gdzie wybrać się na narty żeby nie zbankrutować. Tanie wyjazdy na narty – jak tego dokonać?

na nartach

Autor: Zach Dischner
Źródło: http://www.flickr.com

Zacząć należy od tego, iż ważny jest czas naszego wyjazdu. Jeżeli chcemy wybrać się na narty w świąteczne dni (Boże Narodzenie), w okolicach Mikołajek, Sylwestra czy choćby w rodzinne ferie zimowe dzieci ze szkół, to trudniej będzie znaleźć nam naprawdę bardzo korzystne oferty. Warto pamiętać o tym i planując wyjazd wybierzmy taką datę, która naprawdę będzie nam odpowiadać i nie pokryje się z największym turystycznym boomem na zimowe kurorty. To podstawowa zasada i warto ją respektować.

Bardzo ważny jest też wybór kierunku naszej podróży. Możemy decydować się na wojaże po Polsce lub zagranicą.

Jeżeli odnalezienie uzupełniających informacji na omawiany temat jest dla Ciebie bardzo istotne, to aby je uzyskać prześledź witrynę, na której je z pewnością zobaczysz.

W naszym kraju tanie wyjazdy na narty powinny być kierowane w mniej popularne destylacje, przykładowo Beskid Niski, czy Bieszczady. Tu nadal nie ma jeszcze aż tylu turystów co np. w Tatrach i odczujemy to w kieszeni, szczególnie jeśli wyjazd ma trwać jakiś długi okres czasu. Trzeba o tym pamiętać i mieć to na uwadze. Możemy poza tym wybrać się zagranicę. Zapomnijmy jednakże o topowych Alpach. We Francji, Niemczech lub we Włoszech trzeba liczyć się ze znacznie większymi wydatkami niż w Polsce. Sprawdź więcej: .

narty

Autor: fabianpimminger
Źródło: http://www.flickr.com

Wprawdzie rekompensuje to infrastruktura, klimat, a także wyjątkowe krajobrazy, to jednak jeśli chcemy tanio, to nie tam. Należy zastanowić się nad..Gruzją! Tak jest. Dzięki temu, że można tam dolecieć samolotami z Katowic lub stolicy niemal codziennie (do portu lotniczego Kutaisi, które znajduje się w centrum kraju – blisko stamtąd w góry) a także połączeniom LOTu, to naprawdę wyjątkowy kierunek, który na pewno nie zalicza się do grupy tych najchętniej wybieranych i najbardziej popularnych. Gruzini to naprawdę gościnny naród, który szczególnie lubi Polaków.

Back To Top