Który hotel na romantyczną kolację we dwoje?

Sala weselna to w dzisiejszych czasach definitywna podstawa – w końcu jakby nie patrzeć nie będziemy organizowali weselicha w jakiejś stodole albo remizie. Jednakowoż zwykła sala to dopiero początek. Byłoby świetnie gdybyśmy jeszcze oprócz tego najęli miejsce do przespania się – głównie dla dzieciaków oraz osób, które bądź co bądź nieco przeholowały z alkoholem.

No wiadomo: niektórzy weselnicy po kilku kielichach już zasypiają. To pokazuje, że byłoby doskonale gdyby goście mieli trochę miejsca do pospania. Zresztą jeżeli organizujemy nazajutrz imprezę poprawinową, dosłownie wszyscy weselnicy będą pragnęli wyspać się nieco. To oczywiste, że hotel w dużym stopniu powiększa budżet na wesele lub sympozjum (dodatkowe informacje), ale w 100% pewne jest to, iż swobodne miejsce do spania to coś niezbędnego.

hotele

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Niby można dać radę bez noclegu, lecz skoro nie chcielibyśmy dopuścić, aby rodzina oraz pozostali weselnicy uskarżali się na zapewnione warunki, jak najbardziej nie powinniśmy zignorować konieczności porozglądania się za hotelem. Zresztą jeśli organizujemy w hotelu całe weselicho, a pewnie tak w istocie jest, i tak uzyskamy dosyć dużą obniżkę. Co prawda weselicho będzie w takowym scenariuszu większym wydatkiem, ale nie jest powiedziane, że zwykłe hoteliki na wesela są wielkim wydatkiem. W końcu nie mówimy akurat w tym momencie o eleganckich hotelach, a bardziej zwykłych domach weselnych- . Zatem należy naturalnie liczyć się z tym, iż cała organizacja wesel to we wszystkich przypadkach konieczność wykosztowania się, lecz zgoła odmienne rozwiązanie pewnie nie zdoła nas usatysfakcjonować. A zresztą weselicho organizujemy wyłącznie raz w trakcie trwania swojego życia, zatem generalnie należy liczyć się z wydatkami. Jeśli goście dopiszą, zapewne przynajmniej zdołamy wyjść na zero.

Czy publikowany artykuł jest według Ciebie interesujący? Jeśli tak sądzisz, to wejdź także na pełny tekst (http://www.hotelaquarion.pl/pakiety), który ma nie mniej cenne dane.

I zapamiętajmy jedno: to w jaki sposób przebiegać będzie nasze wesele to na pewno wielce ważna życiowa kwestia. Jednakowoż zapewne najważniejsze jest to, aby ciągle niejako pielęgnować własne uczucia. Jednakże o pielęgnowaniu uczucia to trochę później.