Jakie wybrać łóżka do hotelu?

Elementarnym wyposażeniem każdego pokoju mieszczącego się w hotelu jest bez wątpienia łóżko. W znacznej mierze to właśnie do niego zależy, jak goście, którzy zdecydowali się zatrzymać w hotelu będą wspominać pobyt w hotelu. Jakiego rodzaju więc wybrać łóżka do hotelu, aby goście spędzili noc wygodnie i chcieli do hotelu powrócić?


Poznaj realizacje:

dostawki w hotelu

Autor: Torsten Maue
Źródło: http://www.flickr.com
Oferta łóżek hotelowych jest bardzo duża. Osoby prowadzące hotele mają do wyboru łóżka hotelowe pojedyncze, podwójne, ale również tak zwane dostawki. Oprócz tego w hotelowych pokojach możemy zobaczyć szerokie łóżka podwójne. Ten ostatni rodzaj łóżek określany jest mianem queen size. Najczęściej dokonując wyboru posiadacze hoteli, hosteli i moteli postanawiają postawić na łóżka hotelowe mające podwójny materac. To doskonałe rozwiązanie, gdyż pozwala dopasować obicie znajdujące się na wierzchu materaca do ogólnej kolorystyki pokoju, do którego zostanie wstawione. Wybierając łóżka do hotelu, dobrze jest wybierać modele o lekkiej konstrukcji. Taki typ konstrukcji sprawi, że obsługa hotelowa nie będzie miała problemów z odsunięciem łóżka , aby dokładnie posprzątać pokój. Łóżka , które mają podwójny materac określa się mianem łóżek kontynentalnych.

Ważna strona:

pokój hotelowy

Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór komfortowego łóżka do pokoju hotelowego to jednak nie wszystko. Dla gości, którzy zatrzymali się w hotelu znaczenie ma nie tylko komfortowy materac. Goście hotelowi zwrócą również uwagę, czy sama konstrukcja łóżka jest utrzymana w czystości, ale też czy sam materac również jest czysty. Właściciele obiektu hotelowego i obsługa hotelowa muszą więc dołożyć ogromnych starań, aby utrzymać je w idealnej czystości. Z kolei z punktu widzenia hotelowej obsługi liczy się przede wszystkim to, czy można szybko zmienić pościel na nową. Wybierając nowe łóżka, powinno się więc postawić na taki model, który umożliwi szybką i wygodną zmianę pościeli. Rodzaj łóżka musi być dobrany także do standardu na jakim utrzymany jest hotel. W hostelu raczej nie uda się zastać łóżek queen size. W hotelach o wysokim, co najmniej trzygwiazdkowym standardzie, na gości będzie czekać nie tylko duże, ale również wysokie łóżko. Istotna jest także jego szerokość.

Gdy stwierdzisz, że ten artykuł jest interesujący, kliknij na odsyłacz do źródła (http://www.dworzecwilhelma.pl/pl/hotel-butikowy-u-wilhelma/), który posiada fascynujące informacje na opisywany wątek – będą one na pewno ciekawe.

W hotelu o najwyższym standardzie nawet w jednoosobowym pokoju gość będzie spał na łóżku o znacznej szerokości. Na łóżko, którego szerokość wynosi sto czterdzieści centymetrów nie mogą liczyć goście hosteli.