Marzysz o niezapomnianych wakacjach? Cudowne destynacje są w zasięgu twoich możliwości. Przekonaj się, gdzie warto pojechać

Kto z nas nie marzy o niezapomnianych wczasach? Kiedy przesiadujemy w pracy kolejny stresujący dzień marzymy,by w ogóle gdzieś wyjechać, nieistotne gdzie, po prostu chcemy się gdzieś wyrwać. Zupełnie inaczej, kiedy posiadamy opcję planowania wyprawy, wtedy staramy się dokonywać jak najlepszego wyboru. A szans posiadamy naprawdę dużo, są one znacznie lepsze i bardziej interesujące. Nie trzeba już się ograniczać, gdyż czekają na nas dalekie państwa jak Dominikana czy Tajlandia.

Wakacje nad morzem

Autor: J. Triepke
Źródło: http://www.flickr.com
Wyspa Dominikana to jedna z najładniejszych wysp archipelagu Wielkich Antyli. Od północy jest otoczona wodami Atlantyku, z kolei od strony południowej wodami Morza Karaibskiego. Wyspa bez wątpienia dzieli się pomiędzy dwa państwa , wschód to Republika Dominikany, zaś biedniejszy zachód to Republika Haiti. Strefa centralna wyspy jest pokryta górami, jednocześnie porośnięta jest egzotycznymi lasami.

Jest wspaniała do spacerów czy wspinaczki górskiej. Na wybrzeżu karaibskim i atlantyckim panują doskonałe warunki do uprawiania sportów i leżenia na piaszczystej, wspaniałej, czystej plaży. Dominikanę odkrył Krzysztof Kolumb i już wówczas określił wyspę jako raj na ziemi. Że miał rację widać gołym okiem. Nie dość, że jest tu przepięknie, to tubylcy Dominikany są niezwykle mili i chętni do zawierania kontaktów.Z reguły radośnie pomagają. Wakacje Dominikana to naprawdę dobry wybór. Tak samo można stwierdzić o wakacjach w Tajlandii, np. . Tajlandia (znajdź więcej) to jeden z najchętniej zwiedzanych pańhttp://eccotravel.eurdzo popularny cel wakacyjnych wyjazdów, ale także wypadów trampingowych, czy też podróży poślubnych.

Wycieczki na Białoruś

Źródło: www.oliviaforever.pl
Od wielu lat nieustannie zwabia tłumy odwiedzających ze wszystkich zakątków świata. W Tajlandii znaleźć możemy wiele słońca i wiele egzotycznych doświadczeń. Tajlandia ma bardzo wiele do zaprezentowania turystom. Przede wszystkim jest to zachwycająca i niezwykle bogata kultura, cudowni, niezawodni i uśmiechnięci obywatele, atrakcje turystyczne i pogoda, o jakiej w Polsce możemy tylko pomarzyć. Pragniesz odwiedzić raj? Tajlandia jest w zasięgu ręki, szukaj last minute tajlandia.