Urlopy w Chorwacji i na Bali kilkoma z najchętniej wyszukiwanych propozycji

Odpoczynek w Chorwacji to upragniona wyprawa niejednej osoby, a to wszystko ze względu na to, iż Chorwacja jest bezspornym niebem dla amatorów morskich i słonecznych kąpieli. Dla tych zainteresowanych Chorwacja wydaje się najlepszym miejscem, a podobne z zakątków, mianowicie Bali, nie ustępuje jej niczym. Bali to bowiem jedna z bardziej bajkowych wysp Indonezji. Nic dziwnego, że obie urlopowe lokalizacje (wczasy Chorwacja, wakacje Bali) były najczęściej rezerwowanymi w ubiegłym kwartale.

chorwacja

Autor: Gianni Cumbo
Źródło: http://www.flickr.com
Wczasy Chorwacja, czyli wszystko, co powinieneś mieć w świadomości o tym miejscu. Chorwacja to najlepsze miejsce na wczasy w okresie wakacyjnym, bo słynie z przepięknych plaż, urokliwych miejscowości i przepięknych skansenów przyrodniczych. Pisze się, iż wakacje w tym miejscu to pewność niezachodzącego słońca i wyśmienitej imprezy. Chorwacja – www.eccoholiday.com/kraj/chorwacja/ – rozciąga się na 3 kantony: Dalmację, zatokę Kvarner i Istrię.

Bajeczne przystanie rybackie a także ciepłolubna flora i fauna, dające mnóstwo cienia lasy piniowe dają najlepsze warunki do odpoczynku. Przy wybrzeżu tego urokliwego kraju można zwiedzić przeszło 1 tys. uroczych wysp – mniejszych i bardziej rozległych. Wszystkie one idealnie pokazują typowy klimat i krajobraz Chorwacji. Największym atutem wydaje się jednak perfekcyjnie przejrzysta woda – nic więc

chorwacja

Autor: dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com

zaskakującego, że „wczasy Chorwacja” to hasło najchętniej poszukiwane przez mChorwacja – https://eccoholiday.com/dojazd-wlasny/chorwacja/ -ów nurkowania – idź na

Wakacje Bali, a więc niewielkie kompendium tego pięknego zakątka. Bali to niezwykle różnorodna wysepka – każdy odnajdzie tutaj coś dobrego dla siebie. Ekskluzywne pensjonaty i bajeczne SPA z niecodziennymi zabiegami to opcja dla leniuchów, a baseny wodne i urokliwe wybrzeża to opcja dla nieco chętnie aktywnych.

Niezwykle dużo możliwości Bali daje osobom, które wolą wykorzystywać wolne aktywnie – począwszy od uczestniczenia w różnorodnych ofertach sportowo-rekreacyjnych na terenie hotelu, przez wycieczkę na koniach, rafting na rwących rzekach, trekking po górach wulkanicznych sięgających 3 tys. metrów, wycieczki rowerowe, skończywszy na różnorodnej ofercie atrakcji wodnych. Te rzeczy sprawiają, że „wakacje Bali” to drugie najczęściej wpisywane w sieci hasło.