Prężny rozwój branży horeca w naszym kraju. Duży wzrost wśród hoteli.

Obecnie hotele są miejscami, w jakich nie tylko możemy skorzystać z noclegu i posiłków. W ostatnich latach hotele prężnie przejęły również przygotowanie i obsługę konferencji, wyprawianie imprez integracyjnych czy wesel, warsztatów kulinarnych czy wynajem sal na szkolenia. Zwykle hotele posiadają ogólnodostępne SPA lub własną winiarnię. Ich zarządcy czerpią inspiracje z wzorców światowych lub z targów branży horeca.

półka z ręcznikami

Źródło: http://www.flickr.com
Mające miejsce kilka razy do roku targi sektora hotelarskiego, restauracyjnej i cateringu, przyciągają sporą ilość przedsiębiorców i zainteresowanych. Targi tego typu są to prestiżowe, biznesowe spotkania, podczas jakich prezentowane są na przykład produkty (ręczniki hotelowe, zastawa, pościel) i usługi a także nowatorskie rozwiązania adresowane do miejsc o zróżnicowanym poziomie – . Jednak nie tylko centrum targowo kongresowe expo kraków – www.mojekonferencje.pl/krakow/miedzynarodowe-centrum-targowo-kongresowe-expo-krakow – nawiązują tam znajomości biznesowe czy kupują konieczne materiały, lecz także wielu innych istotnych graczy z sektora horeca. Mobilną gastronomię możemy spotkać wszędzie – na festiwalach muzycznych, wystawach i w górach. Duże targi branży hotelarskiej i gastronomicznej pokazują, jak ogromna to działalność. Targi stwarzają szansę pokazania oferty pokaźnemu gronu branżowych klientów, lecz głównie doceniana jest sprzedaż produktów po cenach hurtowych. Zwykle w programie tych targów jest wiele warsztatów, prelekcji i innych spotkań, na których możemy nie tylko zdobyć potrzebną wiedzę, ale również zwiększyć kwalifikacje.

Po przejrzeniu naszego wpisu korci Cię, aby pozostawić na tej witrynie swoje komentarze o nas (http://www.hotelmikolajki.pl/dzieci/dla-dzieci)? Nie czekaj! Każda opinia będzie dla nas kluczowa.

łazienka hotelowa

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Na tapetę brane są nowości, ostatnio duży nacisk kładzie się szczególnie na restauracje w hotelach i spełnianie oczekiwań hotelowych gości, na przykład lekkich śniadań czy rozszerzenia wyboru dań wegetariańskich – . Duża liczba hurtowników zbiera wtedy zamówienia na wyposażenie personalizowane – ręczniki hotelowe, szlafroki czy pościel – z drukowanym napisem albo w pewnej kombinacji kolorystycznej. Gałąź „horeca” w Polsce z pewnością rozwija się prężnie i gwarantuje spore zyski.