Polska bez dwóch zdań jest wielce ładnym miejscem!

W Polsce jest wiele pięknych atrakcji turystycznych. Być może nie tyle co w choćby Italii albo USA, lecz i tak ludzie w Polsce nie mogą mieć żadnych kompleksów – tak się składa, że mieszkamy w pięknym miejscu. Autentycznie każdy region w Polsce to miejsce, w którym żądni atrakcyjnych widoków mogą odnaleźć naprawdę sporo.

Można śmiało powiedzieć, że Pieniny, Kraków albo Poznań są miejscami, które są w stanie się podobać. Twierdzenie, iż nie jesteśmy atrakcyjnym państwem jest najzupełniej bezsensowne. Rzeczywistość jest taka, że w wielu przypadkach obcokrajowcy są pod bardzo dużym wrażeniem. Może wielu ludzi nie potrafi docenić uroków własnego państwa, bo atrakcyjne widoki tak jakby już się nam nieco przejadły. Owa teoria w sumie miałaby dużo sensu, bo nawet Włosi bądź Czesi bardzo często nie umieją docenić walorów swojego kraju. Jakimiś rodzynkami z całą pewnością nie jesteśmy…

Gdy będziemy sobie poruszać się po Polsce, zapewne będziemy tak jakby zobowiązani korzystać z usług hoteli. Jak jest z polskimi hotelami? Generalnie o solidny, przedni pod wszystkimi względami hotel tak bardzo ciężko to tak naprawdę raczej nie jest.

hotel

Autor: Schezar
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak pod małymi wyjątkami: trzeba sprawdzić najpierw to, które hotel Poznań są istotnie w porządku. A więc byłoby doskonale, gdybyśmy mogli przed zajechaniem do hotelu sprawdzić czy istotnie hotel (https://coraltravel.pl/Turcja/Alanya/hotel/SUNSTAR-BEACH-HOTEL/623/40-2336-24FF.html) jest korzystny dla typowego podróżnego. Na całe szczęście działa znaczna ilość serwisów rezerwacyjnych, zatem raczej się nie wydaje, abyśmy mieli wielki problem z trafieniem na porządny hotel. Naturalnie za taką cenę, którą na spokojnie jesteśmy w stanie zaakceptować.

Bo wiadomo: w szczególności na prowincji, która jest mocno urocza, ale przy tym nieco odsunięta na drugi plan, nie jest za bardzo łatwo o takie noclegi, które są eleganckie, dobrze prowadzone, a na dodatek relatywnie tanie. Pozostaje mieć nadzieję, że nadal branża noclegowa w naszym kraju będzie bardzo szybko się rozwijać, może wielka impreza na miarę EURO 2012 może pomóc?