Polskie góry latem

Ani się obejrzymy, a lada dzień nadejdą wakacje. Warto abyśmy już teraz zaplanowali ten beztroski czas. Czy będą to góry, morze czy jeziora? Polacy to wielcy szczęściarze. Przecież nie wszystkie państwa mają dojście do wyżej wymienionych miejsc. Owszem, można pokusić się o zwiedzanie obcych państw, ale zgodnie z powiedzeniem „cudze chwalicie, swego nie znacie…” – gorąco zachęcamy do pozostania w kraju. Sposobność ku temu zapewnia nam z każdą chwilą poprawiający się stan polskich dróg. Aktualnie, autostrady poprowadzą nas do większości miejsc w Polsce. Cały czas powstające nowe odcinki zapewniają nam możliwość komfortowych podróży.

Do odwiedzenia polskich terenów zachęcić nas też mogą niezbyt wysokie ceny. Polska mimo wszystko stale wypada interesująco pod tym względem w porównaniu z Europą Zachodnią.
góry w Polsce

Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
A może w końcu nadszedł ten czas by zapomnieć o przyzwyczajeniach, promenadach i postawić na piękne polskie góry Beskidy, Karkonosze czy Sudety – wszystkie góry robią wrażenie, lecz jednak tylko w Tatrach znajdziemy się bliżej nieba. Nadzwyczajne widoki, jakie gwarantują nam szlaki górskie, służący większości osób klimat, jak także pełna humoru i zabawy atmosfera, którą dostarczają prawdziwi górale, to sposób na udany urlop – .

Niesamowite wrażenie robi na nas obraz pokrytego śniegiem szczytu Kasprowego wierchu latem, gdy w dolinie jest gorąco i słonecznie. Wartkie potoki nakłaniają do kąpieli, a zielona łąka by na niej odpocząć. Tak, wczasy w górach to w głównej mierze obcowanie z naturą.
polskie góry

Autor: hrvargas
Źródło: http://www.flickr.com
Zwiedzając różne zakątki kraju przeważnie próbujemy czegoś nowego, a domowe obiadki zastępujemy potrawami charakterystycznymi dla danego regionu. Trudno więc sobie wyobrazić wakacje w górach bez wędzonego oscypka zjedzonego u podnóża Wielkiej Krokwi czy kwaśnicy na Krupówkach.
Zachęcamy więc by już w najbliższych dniach zainicjować poszukiwania odpowiedniego miejsca noclegowego.

Prezentowany artykuł jest bardzo wciągający? Jeśli tak, to zobacz również pozostałe polecane (http://visaandwork.com/zezwolenie-na-prace) treści, gdyż wydają się być tak samo ciekawe oraz pochłoną Cię zupełnie.

Pomyśleć czy większą frajdę i przygodę przeżyjemy w góralskiej chacie, czy może w eleganckim, przepełnionym atrakcjami hotelu. Dla ułatwienia możemy wystukać w wyszukiwarkę internetową hasło: wakacje w górach 2014, a zobaczymy imponującą listę ofert, z której na pewno wybierzemy właściwą.