Ranking hoteli w Polsce

Jakie miejsca w naszym kraju są idealne pod względem turystycznym?

Czy mieszkamy w pięknym państwie? Ci, którzy mieszkają w swojej ojczyźnie z pewnością tak. Chociaż wiadomo, że imigranci w Szwecji, Anglii czy Szwajcarii także nie powinni uskarżać się na małą liczbę urokliwych widoków.

W sumie dosłownie cały świat jest piękny, nie w każdym zakątku, lecz doświadczeni globtroterzy, którzy objeździli cały świat zgodnie twierdzą, iż nie ma nieciekawego państwa. I w każdym państwie da się podać te miejscówki, które są najpiękniejsze. Niby jak jest w akurat przypadku Polski? No cóż, zapewne dumny mieszkaniec Rzeszowa rzeknie, że woj. podkarpackie jest najbardziej urokliwe, Krakus wskaże Kraków, a powiedzmy mieszkaniec Giżycka czy Mikołajek będzie chwalił jeziora mazurskie.

Salon, BB Magnolia Apartments

Autor: B&B Magnolia Apartments
Źródło: B&B Magnolia Apartments

Jednak należy być trochę bardziej obiektywną osobą: a więc warto zarekomendować odpoczynek na obszarze Dolnego Śląska: to w sumie najpiękniejszy zakątek naszego kraju. Wrocław to piękna metropolia, nie sposób nie docenić takich miast jak przykładowo Złoty Stok, do tego wielce urokliwe góry.

Jeżeli tematyka, która została zaprezentowana w tym tekście jest warta Twojej uwagi, to oprócz tego zobacz link w serwisie (https://kasprowicza13.pl/).

No i oczywiście kapitalne zamki – jednakowoż skupmy się głównie na podziwianiu gór. Karkonosze, a o nich mowa, nie są najwyższymi górami, lecz tak czy siak hotele Karkonosze powinny zainteresować turystów, którzy jakby nie patrzeć muszą gdzieś pójść spać na noc.

Jeśli akurat mowa o Karkonoszach, nie można nie wspomnieć o Szklarskiej Porębie: zlokalizowana obok Jeleniej Góry miejscowość jest według wielu najciekawszym polskim kurortem w górach. A poza tym, w odróżnieniu od choćby takich miejscowości położonych w górach jak np. Szczyrk, stosunkowo prosto o taki hotel (polecamy: hotel legnica) Szklarska Poręba, który jest zadbany, a na dodatek względnie atrakcyjny cenowo. Tego typu połączenie, taka bomba, to na pewno coś godnego zainteresowania.

Poleca się to by hotel w Szklarskiej Porębie wynająć na nieco dłużej, ponieważ nie ma większego sensu później tak czy siak przedłużać własny pobyt: a nie we wszystkich przypadkach są dostępne pokoje. Wiecznie zapchana droga dojazdowa do Zakopca wielce denerwuje: czyli będzie dobrze, jeżeli wybierzemy coś TROCHĘ mniej rozchwytywanego. Jakby nie patrzeć Szklarska Poręba apartamenty to gwarancja wypoczynku – w ciszy.

Back To Top