Nie posiadasz jeszcze planów na jesienny wyjazd?

Gdy zima zaczyna nadchodzić wielkimi krokami, porzucamy piękną, starą Europę i z zapałem wyjeżdżamy dalej. Co jest celem naszych podróży? Drogi mamy dwie – albo tam, gdzie chcieliśmy, albo tam, gdzie nigdy nie byliśmy, lecz akurat była promocja. Tak wiele osób zaczyna swoje pierwsze wyprawy.

Emiraty Arabskie

Autor: Costantino Beretta
Źródło: http://www.flickr.com

Tym, którzy stale śnią o odwiedzeniu egzotycznych zakątków, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży oferują dwa rodzaje tańszych wyjazdów: first minute i last minute. Cena wycieczek zawsze odgrywa dużą rolę, jednak jest szczególnie istotna właśnie gdy tyczy się egzotycznych wycieczek. Takim dalekim krajem z całą pewnością jest Tajlandia. Państwo, które nigdy nie zostało podbite, urzeka przepychem świątyń i królewskich rezydencji.

Lecz Tajlandii trudno się oprzeć z wielu powodów. Przy tajskiej kuchni każda inna wydaje się bez smaku – takiej mieszanki smaków i zapachów nie odszukamy raczej w żadnym miejscu na świecie, a już z na pewno nie za takie pieniądze. Z racji iż Tajlandia to tani kraj, co jest jego kolejną wartością. W jej centrum odkryjemy zagubione wśród ryżowych pól dawne królestwa. Południe przekonuje do odwiedzin setkami kilometrów niebiańskich plaż, rajskimi wyspami i atrakcjami na każdym poziomie. Górzysta Północ zapewnia trekkingi, spływy tratwami, eskapady na słoniach oraz spotkania z niezwykle barwnymi mniejszościami etnicznymi, które nieustannie żyją tu zgodnie z dawną tradycją.
Jeśli chcemy odwiedzić Tajlandię, warto wpisać w sieci interesujący nas temat: Bangkok last minute, a z całą pewnością ukaże się nam lista ciekawych ofert.

A może wolimy poczuć się jak szejk i zobaczyć Dubaj – najnowocześniejsze miasto świata? Dubaj last minute to kraina luksusu i tętniąca życiem metropolia.

Jeżeli uważasz, że ten materiał jest godny uwagi, to co stwierdzisz, gdy zobaczysz więcej informacji z tego źródła (http://www.ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/tours.php)?. Zwyczajnie kliknij tu i sprawdź.

Już wiele lat temu przyciągnął uwagę świata dzięki nowatorskim projektom oraz ciekawym projektom budowlanym. Kilkusetmetrowe budowle i sztuczne wyspy zrobią na nas wielkie wrażenie. Na Bliski Wschód również warto wybrać się „po sezonie”. Umożliwia to odwiedziny obcych krajów wszystkim tym, którzy ze względów finansowych nie mogą sobie pozwolić na egzotyczne wycieczki – najnowsze oferty na Dubaj last minute.

Dubaj last minute