Zobacz, na co musisz zwrócić szczególną uwagę, gdy zamierzasz udać się na długą wyprawę w góry.

Urlop to idealny czas. Dowiedz się, jak możesz przygotować się do wakacyjnego wyjazdu, tak by był wyśmienity. Każdy rozmyśla z rozkoszą o dniach wolnych od pracy. Jedni preferują aktywnie spędzać czas: uprawiać rozmaite dyscypliny sportu. Drudzy, wybierają leniwe wylegiwanie się na rozgrzanej słońcem plaży. Są i tacy, których pasją są długie wyprawy w góry. Jeśli planujesz wybrać się na długą, pieszą wycieczkę w góry, musisz obowiązkowo zatroszczyć się o odpowiednie buty. Przekonaj się, jakie buty są idealne dla piechura.

Sandały – sprawdź to koniecznie – source – strzał w dziesiątkę!

sandały

Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com

Sandały source są doskonałą propozycją dla tych, którzy kochają długie, piesze wycieczki. Dlaczego?

Ponieważ posiadają znakomicie dopasowany system pasków. Dzięki temu, iż paski są mocowane do podeszwy w kilku miejscach, masz gwarancję, iż takie buty, utrzymają Twą stopę w jednym miejscu, niezależnie od tego, jak długa będzie trasa, i jak trudny będzie teren. Dodatkowo podeszwa takich sandałów amortyzuje wszystkie wstrząsy, jest lekka i pozwala na utrzymanie doskonałego balansu, podczas kontaktu Twej stopy z gruntem.

Kolejną zaletą sandałów source jest antybakteryjna podeszwa, która chroni stopę przed rozwojem niebezpiecznych bakterii. Dzięki środkowi antybakteryjnemu sandały nie wydzielają nieprzyjemnego odoru. Jakie są jeszcze plusy sandałów source. Sandały (skalnik.pl/buty-damskie-sandaly-sportowe-b-source) source doskonale zabezpieczają stopę przed nieprzyjemnymi odciskami – Sandały source. Jeżeli kupisz złe buty, musisz mieć świadomość, iż uciążliwe odciski są w stanie popsuć Ci cały urlop i unieruchomić Cię na parę dni. Pamiętaj, że podstawową przyczyną odcisków są właśnie niewygodne buty.Dobry śpiwór – to podstawa!

Kolejną szalenie ważną kwestią jest kupno solidnego śpiwora. Są rozmaite typy śpiworów. W sklepach kupimy śpiwory puchowe, syntetyczne i śpiwory puchowo-syntetyczne.Śpiwory puchowe są świetną propozycją dla osób, które nie boją się ostrej zimy. Znakomicie sprawdzają się w rozmaitych warunkach, przede wszystkim podczas ciężkiej zimy. Ten typ śpiwora jest często wybierany na wyprawy wysokogórskie. Następnym typem są śpiwory syntetyczne. Posiadają niską wagę i małą objętość. Te śpiwory są idealne na lato i wiosnę. Natomiast kapitalną izolację przed zimnem i wilgocią stanowi ocieplenie syntetyczne i naturalny puch gęsi, które znajdziemy w śpiworach puchowo-syntetycznych. Ocieplenie syntetyczne jest po zewnętrznej stronie i doskonale zabezpiecza przed wilgocią. Dzięki temu, puch jest w nienaruszonym stanie i zachowuje swe właściwości izolacyjne.

W jaki sposób znaleźć znakomity śpiwór?

wyprawa w góry

Autor: sunriseOdyssey
Źródło: http://www.flickr.com

Na rynku istnieje wiele firm, które produkują dobre jakościowo produkty. Aby odkryć właściwości takiego dobrego śpiwora wystarczy, że zbadasz skład produktu, który pochodzi od znanego producenta. Możesz wspomóc się Internetem, wpisując na przykład „śpiwory małachowski”. Opis, który znajdziesz na stronie producenta, potraktuj jako przykład śpiworu „szytego na miarę”, który Cię nigdy nie zawiedzie.