Wielka miłość na wyspach

Każdy dobrze wie jak to jest z miłością. Czasem jest ktoś, z kim możemy podzielić nasze radości i rozterki naszej codzienności, a kiedy indziej samotnie próbujemy jakoś funkcjonować. Bywa, że jako samotni rodzice często nie jesteśmy całkiem zwyczajnie funkcjonować, bo brakuje nam kogoś, kto pokochałby nas, jako kobietę lub mężczyznę a nie, jako matkę czy ojca.

miłość

Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego powodu perfekcyjnym rozwiązaniem są randki dla rodziców. To pomysł dla każdego, kto chciałby znowu spotkać miłość. Wszyscy wiemy, że nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Ale nie trzeba męczyć się z kimś, kogo nie kochamy można poszukać ludzi, którzy będą chcieli z nami żyć. Dobrze znowu poczuć motyle w brzuchu. Nie można również poszukiwać wymówek typu nie mam czasu na poszukiwanie nowej miłości. Bo musimy jedynie zarejestrować się na którymś portalu, gdzie samotni rodzice szukają osoby do pary. To pozwoli odnalezienia osoby, która wie, że czasem nie da się wyrwać z domu, bo nie mamy, kogoś z kim można zostawić dzieci. Dlatego śmiało załóżmy sobie takie konto i kto wie może uda nam się znaleźć kogoś, z kim będziemy chcieli spędzić resztę życia, albo po prostu spotkamy różne osoby, które sprawią, że poczujemy się dowartościowane/dowartościowani i zachce nam się żyć nawet samemu na nowo.

Zakochani

Autor: Wyatt Fisher
Źródło: http://www.flickr.com

Spotkaj swoją drugą połówkę

Jeżeli chodzi o randkowanie dorosłych ludzi , którzy mają dzieci to nie jest to całkiem proste. Gdzie tu niby mieć czas pomiędzy zmienianiem pampersów jednemu dziecku a ćwiczeniem z angielskiego z drugim maluchem. Tak, więc randki dla rodziców wielu osobom wydają się nierealne. Bo o ile już na samą randkę jakoś znajdzie się czas, o tyle ciężko spędzać godziny na poszukiwanie partnerki/partnera do tego rodzaju spotkania.

Ale, od czego jest współczesna technologia. Jeżeli chcielibyśmy spotkać nową miłość w naszym życiu, to musimy w wolniejszej chwili stworzyć swój profil na portalu randkowym dla rodziców i już, musimy tylko poczekać aż odezwą się ludzie zainteresowani matką lub ojcem z dzieckiem. A że istnieją portale randkowe z myślą o rodzicach, to będzie można na spotkaniu i bez skrępowania powiedzieć o dzieciach, ale również razem oderwać się od często trudnej codzienności chociażby przez wyjście do restauracji w niepoplamionych ciuchach i zamówić danie, które nie wyląduje na podłogę albo coś niezidentyfikowanego, np. jakaś zabawka, nie zostanie dorzucone do środka.