wodoodporna torba sporządzona do prania

Nawet podczas biwaku pod namiotem, nie ominie nas przymus uczynienia prania. Są łatwe jego rozstrzygnięcia, a jednym z nich jest Scrubba bag. Jest to wodoszczelna torba utworzona z surowców sztucznych, posiadający wypustki w środku. Wystarczy tylko wlać do niego wodę, ulokować środek piorący wspólnie z brudnymi strojami, a później zamknąć go i trochę pomiętosić.

Okres prania wynosi od 30 sekund do 30 minut, a ciuchy wychodzą zaskakująco czyste.
Scrubba bag może być nie tylko potrzebnym gadżetem w trakcie pieszych wędrówek, lecz jest również idealnym wybiegiem w sytuacji studentów przebywających na stancjach, w których nie ma tradycyjnej pralki. Kubatura worka nie jest może nadmiernie wielka, ale za to nie zużywa dużo wody i nie potrzebuje prądu. Zobacz więcej na: Aqua-life
Survival, łączy z lasem, małym namiocikiem, rzeczułką płynącą w kotlinie, z odpoczynkiem w otoczeniu natury; ale jest to również zmaganie z deszczem, ciężką umiejętnością podpalenia płomienia bez zapałek, wspinanie się pod górę po stromym, gliniastym stoku.
Na survival składa się zespół podejść i dobrowolnych operacji tworzących do przeżycia, i służących przetrwaniu w prognozowanych skomplikowanych i skrajnie trudnych warunkach. Survival jest sztuką dostosowywania samego siebie do warunków zewnętrznych.
Żeby praktykować survival, musimy trenować i wspomóc się oprzyrządowaniem, który powinniśmy kupić w sklepie.

scrubba bag

Autor: Bureau of Land Management
Źródło: http://www.flickr.com

Ci wszyscy, którzy nie umieją, albo nie cenią funkcjonować w pojedynkę i zaczynać całkowicie od podstaw, powinni skontaktować się z klubami survivalowymi. Autor:

Kluby te najczęściej posiadają profil militarny.

Jeżeli masz ochotę poznać większą ilość danych na prezentowany wątek – znakomicie się składa, ponieważ istnieje już pełna informacja (https://activtour.pl/), którą można zobaczyć tutaj.

Bowiem nie idzie bynajmniej o wczasowanie. Ani tylko o połączenie z zielenią, świeżym powietrzem i ptakami. Wejście w świat survivalu przemienia nasze dusze, czyni z nas jednostki znające własną cenę, posiadające potrzebę przygarnięcia do serca całego świata.
Survival sprawdzi się, gdy zajmiesz się nim w specjalnym okresie, kiedy będziesz poszukiwał sensu życia, bądź samego siebie.
Warto wysunąć się z cienia, uczynić to, czego wcale nie robiło, powłóczyć się po manowcach i posłuchać budzącej się przyrody.