W jaki sposób zorganizować romantyczną uroczystość ślubną?

Ślub to jedno ważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Niektórzy oczekują na tą chwilę z wytęsknieniem, inni niepokoją się, jak wszystko będzie wyglądać, zaś jeszcze inni chcieliby już mieć to za sobą, by w końcu ochłonąć i cieszyć się wspólnym życiem.

Autor: Wonderbox Pologne
Wiele przyszłych panien młodych marzy, aby ich zamążpójście było wyjątkowe i rozmyślają jak urządzić romantyczny ślub. Co zrobić, aby wszystko wyglądało jak w bajce?Nade wszystko rozłóżmy organizację na co najmniej pół roku przed wyznaczoną datą. Inaczej będziemy musieli uwijać się i pewnie nie skoordynujemy ze sobą wszystkich szczegółów. Najistotniejszym elementem romantycznego ślubu jest piękna, subtelna suknia. Dobrze jest zdecydować się na falbanki, tiule i – naturalnie – ulubione motywy kwiatowe. Bez względu na to czy będą to urokliwe, drobne stokrotki czy róże, którymi bez końca obdarowywał nas narzeczony, można je upiąć we włosy, tak, aby fryzura nabrała prawdziwie dziewczęcego charakteru. Poza romantyczną suknią ważne są dekoracje, które nie powinny być natrętne, ale wdzięczne i skromne.

Sądzisz, że opisane informacje są warte zapamiętania? Doskonale, zatem na pewno szczegóły w linku zamieszczone także Cię zaciekawią.

Znakomite będą świece na stołach, bukiety kwiatów przyozdabiające pomieszczenie i przyciemnione światło wytwarzające nastrojowy klimat. Romantyczne śluby to również cudownie przybrany ołtarz i droga do niego, którą będzie szła panna młoda z przyszłym mężem bądź ze swoim ojcem przekazującym rękę córki zięciowi. Nie można też zapomnieć o tak istotnym elemencie, którym jest podróż poślubna przez całą Wenecję.

para młoda

Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż najczęściej jedziemy na nią kilka dni po ślubie, to może być cudownym zakończeniem romantycznych uniesień. Jeśli marzy nam się najwspanialsza, najbardziej romantyczna podróż poślubna, Wenecja będzie doskonałym wyborem. Nowożeńcy odwiedzą niesamowitą krainę nadzwyczajnych zabytków, urokliwych wschodów i zachodów słońca, przepysznego jedzenia w przytulnych kawiarenkach przy lampce wykwintnego wina i najlepszego wypoczynku w komfortowych hotelach. To rewelacyjne miejsce dla nowożeńców.
Romantyczny ślub będzie szczególnym początkiem nowego, wspólnego życia. Warto jest razem planować każdy detal, aby wszystko odbyło się zgodnie z oczekiwaniami oraz marzeniami każdego z przyszłych małżonków. Piękne chwile w trakcie tej uroczystości na pewno na zawsze zapiszą się w naszej pamięci i naszych sercach.