Czy zdajecie sobie sprawę w jakie miejsce najlepiej udać się na niezapomniane wakacje?

Wakacje w październiku zazwyczaj pozwalają zapomnieć o ścisku na plażach i odciążają domowy budżet. W Europie jesień jest ostatnią szansą, by złapać odrobinę słońca i załapać się na kąpiel w morzu, jednak Azjaci o tej porze dopiero zaczynają turystyczny sezon. Najchętniej odwiedzanymi krajami przez Polaków stały się Tajlandia i Indie. Indie to kraj niezwykły.

eccotravel

Zanieczyszczony i przeludniony, przepełniony widocznym na każdym kroku ubóstwem i chaosem. Indie to kraj, w którym aromaty przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a nieustanny dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się po pewnym czasie melodią dla zmysłów. To ziemia, która otwiera oczy i uświadamia, jak ogromne szczęście mamy w życiu i jak wiele wdzięczności powinniśmy mieć do świata, za to, kim jesteśmy i czego w życiu doświadczyliśmy.

Wakacje w Indiach to mieszanka kultur, energetycznych barw, smaków i zapachów, za którą albo będziemy zawsze tęsknić, albo… Cała oferta. Last minute Tajlandia z roku na rok zrzesza sobie coraz większą liczbę miłośników Azji. Ten kraj to jej pigułka, prawdziwa perełka. Przyciągną naszą uwagę tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie.

Pamiętaj, że podobne artykuły, są na wyciągnięcie ręki. Kliknij tutaj, a ukażą Ci się praktyczne źródła (https://jadenapodlasie.pl/oferty/noclegi/pola-namiotowe-i-campingi) oraz przez to zgłębisz więcej detali na omawiany temat.

Poza tym kuszą niewysokie ceny i baśniowa atmosfera. Kto raz zobaczy Tajlandię zrobi wszystko by powtórzyć przeżycia. Sprawdź ofertę: .

Oczywiście powodem dla którego korzystamy z jesiennych wakacji są niższe ceny. Powakacyjne obniżki czy rabaty to możliwość, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o zagranicznych wojażach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży proponują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute i last minute egzotyka. W pierwszym przypadku, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.

papuga

Autor: unbekannt270
Źródło: http://www.flickr.com

Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym cena będzie korzystniejsza. Na dzień przed urlopem może trafić się nam oferta przeceniona nawet o 50 procent. Zakładając, że mamy tak mocne nerwy, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie wiedząc do końca, czy znajdzie się tani bilet. O kilka procent tańsze są przeważnie wycieczki sprzedawane w sieci, ponieważ nie trzeba płacić za pośrednictwo agenta.