Wczasy i aktywny czas

Znowu mamy wakacje, zdaje się myśleć każdy uczeń gimnazjum i liceum. Co ze sobą począć, to zdanie pada bardzo rzadko, lecz i ono się pojawia. Myślenie każdego człowieka nie jest wcale tak oczywiste, nie można założyć, że absolutnie wszyscy się cieszą, bo są wakacje. Są jednostki, które wiecznie nie mogą znaleźć własnego miejsca, kończy się rok szkolny, otwierają się różne wizje, ale wciąż nie ma chęci do nowych działań. Co zrobić?

siatka

Autor: adidas
Źródło: adidas
Jasne jest, że będzie co robić, gdyż przecież to tu, to tam impreza, jeden robi ognisko, drugi zaprasza na „domówkę”, ponieważ rodzice wyjechali, jest jeszcze zaległa impreza, która miała się już odbyć w trakcie roku szkolnego. Można rzec, każdego dnia jest jakiś pomysł jakoże dzień jest długi, nie musimy rano wstawać, to i można więcej. Istnieją jednak ludzie, którym nie wystarczają takie rozrywki i chcą czegoś więcej, marzą by posiąść jakąś umiejętność, jeśli jest czas, jest przerwa w szkole, to jest to fizycznie możliwe.

Wybór często pada na sferę sportową, więc przyszły sportowiec zaczyna interesować się książkami sportowymi. Dyscyplin jednak jest tak dużo, a każda z nichprzeznaczona dla ludzi o konkretnych predyspozycjach, tak więc łatwo się w tym pogubić.

Zaintrygował Cię nasz post? Więc najedź na link do serwisu hotel zakopane i rozkoszuj się innymi tekstami. W razie pewnych pytań – pisz do nas.

Jeśli masz znajomych, którzy także myślą na serio o sporcie podczas wakacyjnej przerwy spróbuj pomyśleć o intereującej was wszystkich grze zespołowej.

Niech to będzie dajmy na to siatkówka. Poznaj poradniki i książki o siatkówce (siatkówka poradniki, książki), poznaj zasady gry, a później przede wszystkim graj, gdyż praktyka czyni mistrza. A może wręcz przeciwnie

siatka

Autor: Mikel Garcia Idiakez
Źródło: http://www.flickr.com

myślisz o tym by samotnie zdobywać wysokie góry i pobijać rekordy. W związku z tym wybór potencjalnego celu masz spory. Może zacząć kształcić się w zakresie sportów wodnych, poznaj sportowe książki, a jeżeli wolisz coś na lądzie to co powiesz na grę w tenisa na korcie? Zależnie od tego, jaki masz charakter możesz zapisać się na zajęcia z jakiejś sztuki walki, spróbować siebie w zapasach czy kickboxingu.

Ciekawi Cię ta tematyka? Kliknij ten link i sprawdź, jak podszedł do tego zagadnienia inny autor w treści (http://www.ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/melexes.php) swojego artykułu!

A może preferujesz coś bardziej umysłowego? Szachy?

Nie ma znaczenia co wybierzesz, wiedz, że najważniejsze są chęci, lecz nie takie, które istnieją tylko w twojej głowie, nigdy nieurzeczywistnione, najbardziej prawdziwe są bowiem te zamieniane w czyn.