Ciekawe muzea Europy

Czy jest wśród nas osoba, która nie zachodzi w głowę jak to było na ziemi gdy chodziły po niej mezozoiczne nielatające gady nazwane dinozaurami? Ową historię przybliży nam Muzeum Historii Naturalnej. Jednak aby nasza wycieczka okazała się niezapomniana i pełna przygód, nakłaniamy Państwa aby wybrać się na weekend do Muzeum Historii Naturalnej w Londynie.

To obowiązkowy punkt programu podczas podróżowania po owym mieście. Aż wierzyć się nie chce, że można spędzić tu długie godziny zupełnie za darmo. Muzeum Historii Naturalnej znajduje się w okolicach Muzeum Nauki, w przepięknym budynku, posiada pewną trudną do sprecyzowania aurę, rodem z filmów o Harrym Potterze. Dzięki temu

londyn muzeum

Autor: Ben Sutherland
Źródło: http://www.flickr.com

nasze dzieci będą uradowane. Niezwykłe w muzeum jest to, że większość eksponatów jest interaktywna – wprawiane w ruch i wydające głosy dinozaury, duża ilość gier sprawdzających naszą wiedzę i koncentrację, czy też tak lubiane przez naszych milusińskich eksperymenty.

Potrzebny jest Ci bieżący tekst (http://www.eccoholiday.com/hotel-bulgaria-das-club-sunny-beach-ex-club-calimera-0155.html) na ów temat? Starczy, że naciśniesz na ten link i na kolejnej stronie wyszukasz wszelkie niezbędne wiadomości.

Nauka dzięki zabawie jest zawsze najprzyjemniejsza – dotyczy to nie tylko dzieci . W środku głównej sali przed naszymi oczyma wyrasta robiący wielkie wrażenie szkielet dinozaura, diplodoka – to zapowiedź tego, co jakie niespodzianki czekają na nas jeszcze w budynku.

Wielkim powodzeniem cieszą się rekonstrukcje szkieletów tych ogromnych gadów, zamieszkujących kiedyś naszą planetę. Wizyta w muzeum daje możliwość usystematyzowania informacji oraz zagłębienia się w tajniki badań i najświeższych odkryć dotyczących prehistorycznych olbrzymów.
Po zwiedzaniu można nabrać sił w kawiarni lub na jednej z ławek znajdujących się w głównej sali. Koniecznie jednak trzeba wejść na piętro galerii i uchwycić aparatem atmosferę tam panującą, byśmy mogli w przyszłości powrócić do tego fascynującego miejsca.
Mimo wielkich przeżyć i zapewnionych nam wciąż odczuwamy lekki niedobór wiedzy? Zapraszamy więc by odwiedzić Muzeum Egipskie ! Jakże przyjemnie będzie zimą przenieść się do krainy piramid i palącego słońca. Przecież przeczytać o sarkofagach i mumiach to jednak nie to samo, co zobaczyć je „na żywo”. W tym miejscu także nie uiszczając opłat możemy zobaczyć eksponaty i zachwycać się zabytkami architektury i sztuki światowej. Sądzę iż po wizycie w podobnych muzeach największy ignorant, zmieni swoje negatywne nastawienie do historii oraz starożytnych kultur.