Gdzie można się udać na kolejną majówkę?

Czasem są takie lata, gdy jeśli na przełomie kwietnia oraz maja ktokolwiek wziąłby w biurze jedyne 3 dni wypoczynku, to w rzeczywistości będzie mógł cieszyć się wolnym od pracy tygodniem, czy też nawet 9 dniami.

dom wakacyjny

Autor: Wawel Service
Źródło: Wawel Service
A wybór miejsc, które można odwiedzić jest ogromny. Co prawda, że 7 czy 9 dni to nie aż tak mało, jednak czy musimy od razu poszukiwać biletu lotniczego? Nasz kraj też jest piękny. Wystarczyłoby wymienić Góry Stołowe, gdzie w jednym niejako miejscu spotkamy wielbłąda, mamuta, kurę czy małpoluda. I to w formie takiej, że nie zrobią nam jakiejkolwiek szkody. To wykonane z kamienia pomniki. To na początek, gdyż majówka to okres, który możemy spędzać w jakimś miejscu za granicą Polski. Tutaj najwygodniejsze byłyby zorganizowane wycieczki lotnicze, chociażby na Sycylię albo do Turcji. Niemalże wszędzie jest coś wartego odwiedzenia. Istotny jest jedynie dostępny czas oraz oczywiście budżet.

Z tego miejsca jesteśmy już tuż od decyzji o wylocie do tego typu krajów jak Singapur, Wietnam czy Korea. Jeżeli wolisz jakiekolwiek mniej odległe państwa, to dobrym pomysłem może być Albania, Grecja czy też Tunezja. Blisko, ciepło, okazale oraz dość tanio. Oczywiście całość może wynieść parę tysięcy złotych, lecz tych pamiątek nikt nam nie zabierze. Warto także dodać, że ostatnio bardzo popularne są wyjazdy objazdowe.

Dla przykładu polecielibyśmy samolotem do Italii i tam przesiadamy się do autokaru, którym jedziemy przez następne 1000 kilometrów. Analogiczne rozwiązania są stosowane np.odkryj więcej tutaj hotel nad morzem z basenemw Chorwacji. Nagle okazałoby się, że świat nie jest tak ogromny. Wystarczy jedynie trochę ochoty.